Čas na serveru 14:19:13

Boris Jirků
Dvojice

Id: 341601

Dvojice

  •  / Dvojice / Boris Jirků
  •  / Dvojice / Boris Jirků
  •  / Dvojice / Boris Jirků

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, původní opotřebované olištování, volnější plátno, rok vzniku 1979

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 75