Čas na serveru 08:37:08

Boris Jirků
Ecuador

Id: 347904

Ecuador

  •  / Ecuador / Boris Jirků
  •  / Ecuador / Boris Jirků
  •  / Ecuador / Boris Jirků
  •  / Ecuador / Boris Jirků

malba/deska, celkový rozměr včetně autorského rámu 87 x 117 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 4243x

Vyvolávací cena:
6 000

60 000