Čas na serveru 01:25:42

Boris Jirků
Fialová hruška

Id: 355002

Fialová hruška

  •  / Fialová hruška / Boris Jirků

kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1253x

Vyvolávací cena:

43 000