Čas na serveru 03:02:40

Boris Jirků
Harmonie rána

Id: 307905

Harmonie rána

  •  / Harmonie rána / Boris Jirků

olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, rozměr celého objektu 57 x 72,5 cm

zobrazeno: 2235x

Vyvolávací cena:

38 450

Příhozy: 48