Čas na serveru 13:35:12

Boris Jirků
Kejklíř

Id: 92205

Kejklíř

  •  / Kejklíř / Boris Jirků
  •  / Kejklíř / Boris Jirků
  •  / Kejklíř / Boris Jirků

kombinovaná technika/papír, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1296x

Vyvolávací cena:

2 600