Čas na serveru 01:22:33

Boris Jirků
Kostel sv. Jana Theodora

Id: 426401

Kostel sv. Jana Theodora

  •  / Kostel sv. Jana Theodora / Boris Jirků

akryl/sololit, rozměr 30 x 40 cm, včetně rámu 50 x 60 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno ve spodní části, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítek, v minulosti bylo dílo součástí výstavy autorových děl

zobrazeno: 1116x

Vyvolávací cena:

39 000