Čas na serveru 13:46:39

Boris Jirků
Maska smíchu

Id: 153201

Maska smíchu

  •  / Maska smíchu / Boris Jirků

olej/sololit, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo uprostřed, autorsky rámováno

zobrazeno: 14088x

Vyvolávací cena:

25 000