Čas na serveru 06:56:42

Boris Jirků
Mašťov z kopce

Id: 390503

Mašťov z kopce

  •  / Mašťov z kopce / Boris Jirků

akryl/sololit, celkový rozměr díla 43 x 50 cm, rozměr malby 20 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno

zobrazeno: 899x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 56