Čas na serveru 01:24:18

Boris Jirků
Něco od Marquéze

Id: 355003

Něco od Marquéze

  •  / Něco od Marquéze / Boris Jirků

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:
3 800

22 007