Čas na serveru 09:08:33

Boris Jirků
Odraz v Bodensee

Id: 353304

Odraz v Bodensee

  •  / Odraz v Bodensee / Boris Jirků

malba/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky adjustováno

zobrazeno: 3823x

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Příhozy: 92