Čas na serveru 13:31:00

Boris Jirků
Ofélie

Id: 2319

Ofélie

  •  / Ofélie / Boris Jirků
  •  / Ofélie / Boris Jirků
  •  / Ofélie / Boris Jirků

kombinovaná technika/akryl/sololit, rozměr 55 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 12, popsáno, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:
11 000

11 000

31.8.2015, 20:39:00

30.7.2015 22:04 11 000 Kč