Čas na serveru 13:41:29

Boris Jirků
Parno v Santa Cruz

Id: 150804

Parno v Santa Cruz

  •  / Parno v Santa Cruz / Boris Jirků

olej/sololit, rozměr včetně autorského rámu 68,5 x 70,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, PO

zobrazeno: 1295x

Vyvolávací cena:

26 500