Čas na serveru 17:50:24

Boris Jirků
Pozdní léto

Id: 433601

Pozdní léto

  •  / Pozdní léto / Boris Jirků
  •  / Pozdní léto / Boris Jirků
  •  / Pozdní léto / Boris Jirků

kombinovaná technika/akryl/sololit, rozměr 68 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 768x

Vyvolávací cena:

38 000