Čas na serveru 13:59:56

Boris Jirků
Skrytá tvář moci

Id: 194818

Skrytá tvář moci

  •  / Skrytá tvář moci / Boris Jirků

malba/sololit, rozměr 41,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1127x

Vyvolávací cena:

25 000