Čas na serveru 02:06:16

Boris Jirků
Stoupání radosti a veselí

Id: 153202

Stoupání radosti a veselí

  •  / Stoupání radosti a veselí / Boris Jirků

olej/dřevo, rozměr včetně autorského rámování 34,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 7881x

Vyvolávací cena:

28 500