Čas na serveru 16:07:34

Boris Jirků
Tvář za zrcadlem reklamy

Id: 2247

Tvář za zrcadlem reklamy

  •  / Tvář za zrcadlem reklamy / Boris Jirků

kombinovaná technika/akryl/sololit, rozměr 43 x 53 cm, signováno uprostřed dole, datováno 99, oděrky na rámu, původní stav, pochází přímo z autorova ateliéru

zobrazeno: 2521x

Vyvolávací cena:
11 000

21 000