Čas na serveru 01:27:40

Boris Jirků
Víno, ženy a zpěv

Id: 482701

Víno, ženy a zpěv

  •  / Víno, ženy a zpěv / Boris Jirků

kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/plátno, rozměr 96,5 x 71 cm, značeno a datováno na pravé straně, popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Příhozy: 51