Čas na serveru 06:15:17

Boris Jirků
Žena v obraze

Id: 355001

Žena v obraze

  •  / Žena v obraze / Boris Jirků

kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 69 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1369x

Vyvolávací cena:

50 920