Čas na serveru 19:24:41

Boris Jirků
Ženský akt

Id: 468101

Ženský akt

  •  / Ženský akt / Boris Jirků
  •  / Ženský akt / Boris Jirků
  •  / Ženský akt / Boris Jirků
  •  / Ženský akt / Boris Jirků

pastel/papír, rozměr listu 70 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, v horní části na dvou místech natržený papír (viz foto)

zobrazeno: 253x

Vyvolávací cena: