Čas na serveru 11:27:05

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Život jako pohyblivý svátek

  •  / Život jako pohyblivý svátek / Boris Jirků

malba/sololit, rozměr včetně autorského rámu 162 x 123 cm, signováno vpravo dole, datováno, popis uprostřed dole, drobné lokální poškození malby i rámu

zobrazeno: 6545x

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Příhozy: 79