Čas na serveru 14:55:22

Boris Jirků
Žlutý motýl

Id: 1505803

Žlutý motýl

  •  / Žlutý motýl / Boris Jirků
  •  / Žlutý motýl / Boris Jirků

litografie/papír, rozměr ve výřezu 98 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2385x

Vyvolávací cena: