Čas na serveru 06:44:23

Boris Jirků
Zpěv noci

Id: 40601

Zpěv noci

  •  / Zpěv noci / Boris Jirků
  •  / Zpěv noci / Boris Jirků
  •  / Zpěv noci / Boris Jirků
  •  / Zpěv noci / Boris Jirků

akryl/sololit, rozměr 50 x 62 cm, signováno vlevo nahoře, popsána na zadní straně, datováno, autorsky rámováno, vše velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 2667x

Vyvolávací cena:

46 000