Čas na serveru 04:25:33

Bořivoj Žufan
Autoportrét

Id: 1659

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Bořivoj Žufan

nesignováno, akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, přiložena autorova fotografie

zobrazeno: 3333x

Vyvolávací cena:
500

500

4.12.2014, 22:09:00

23.11.2014 22:44 500 Kč