Čas na serveru 15:28:36

Bořivoj Žufan
U rybníka

Id: 50710

U rybníka

  •  / U rybníka / Bořivoj Žufan
  •  / U rybníka / Bořivoj Žufan
  •  / U rybníka / Bořivoj Žufan

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, konec 20. let 20. století, autorsky rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2457x

Vyvolávací cena:

31 000