Čas na serveru 11:35:46

Bořivoj Žufan
Ulice v Tučapech

Id: 1650

Ulice v Tučapech

  •  / Ulice v Tučapech / Bořivoj Žufan

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 92 cm, signováno vlevo dole, věnování, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2019x

Vyvolávací cena:

14 500