Čas na serveru 02:31:32

Božena Jelínková-Jirásková
Krajina z Provence

Id: 85515

Krajina z Provence

  •  / Krajina z Provence / Božena Jelínková-Jirásková

olej/plátno, rozměr 73,5 x 54,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis a datace, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v Tomanově slovníku

zobrazeno: 1624x

Vyvolávací cena:

9 500