Čas na serveru 16:12:48

Božena Jelínková-Jirásková
Květinové zátiší

Id: 1505703

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Božena Jelínková-Jirásková

olej/plátno, rozměr 55,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2709x

Vyvolávací cena:

9 000