Čas na serveru 10:56:29

Božena Solarová - Vejrychová
Na školním dvorku

Id: 146302

Na školním dvorku

  •  / Na školním dvorku / Božena  Solarová - Vejrychová

olej/plátno, rozměr 82 x 67 cm, signováno vpravo dole, v minulosti poškozeno, opraveno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2543x

Vyvolávací cena:
2 200

10 000