Čas na serveru 03:41:24

Božena Solarová - Vejrychová
Odpočinek v lese

Id: 1338

Odpočinek v lese

  •  / Odpočinek v lese / Božena  Solarová - Vejrychová

akvarel/papír, rozměr 29 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1452x

Vyvolávací cena:

27.8.2014, 21:52:00

31.7.2014 12:41 1 000 Kč