Čas na serveru 03:25:29

Božena Solarová - Vejrychová
Zátiší s ovocem

Id: 205610

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Božena  Solarová - Vejrychová

olej/plátno/lepenka, rozměr 51,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 455x

Vyvolávací cena:

2 100