Čas na serveru 08:51:15

Božena Vohánková
Čtenářka

Id: 75003

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Božena Vohánková

olej/plátno, rozměr 70 x 99 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 4368x

Vyvolávací cena:

12 000