Čas na serveru 16:49:39

Božena Vohánková
Květinové zátiší

Id: 75001

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Božena Vohánková

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 798x

Vyvolávací cena:

2 300