Čas na serveru 09:05:47

Božena Vohánková
Podzimní roklinka

Id: 24201

Podzimní roklinka

  •  / Podzimní roklinka / Božena Vohánková

olej/plátno, rozměr 76 x 57 cm, signováno vpravo dole, malba odřena, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 2747x

Vyvolávací cena:
2 800

20 000