Čas na serveru 13:36:09

Božena Vohánková
Stará zákoutí

Id: 70102

Stará zákoutí

  •  / Stará zákoutí / Božena Vohánková

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

2 800