Čas na serveru 08:09:55

Božena Vohánková
U řeky

Id: 32701

U řeky

  •  / U řeky / Božena Vohánková
  •  / U řeky / Božena Vohánková
  •  / U řeky / Božena Vohánková
  •  / U řeky / Božena Vohánková

olej/karton, rozměr 24,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce ošoupaná barva, drobně poškozený rám

zobrazeno: 5239x

Vyvolávací cena:
800

1 600