Čas na serveru 08:30:03

Břetislav Benda
Sedící dívka

Id: 55109

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Břetislav Benda

pálená hlína, celková výška 23,5 cm, signováno na podstavci, datováno, původní stav

zobrazeno: 1817x

Vyvolávací cena:

6 000