Čas na serveru 16:39:42

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 301601

Toaleta

  •  / Toaleta / Břetislav Benda
  •  / Toaleta / Břetislav Benda
  •  / Toaleta / Břetislav Benda
  •  / Toaleta / Břetislav Benda

mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu

zobrazeno: 6409x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 112