Čas na serveru 08:33:19

Felix Saturni Brissot de Warville
Lesní zátiší

Id: 51201

Lesní zátiší

  •  / Lesní zátiší /  Felix Saturni  Brissot de Warville

olej/plátno, rozměr 41,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 2274x

Vyvolávací cena:
30 000

44 000