Čas na serveru 07:27:31

Stanislav Čáp
Abstraktní kompozice

Id: 2035

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Stanislav Čáp

tempera/plátno, rozměr plátna 73 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, olištováno, původní stav

zobrazeno: 2036x

Vyvolávací cena:

10 501