Čas na serveru 19:46:50

Carl Brandt
Západ slunce

Id: 285601

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Carl Brandt

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2760x

Vyvolávací cena:

15 000