Čas na serveru 09:26:04

Carl Friedrich Ockert
Na útěku

Id: 235709

Na útěku

  •  / Na útěku / Carl Friedrich Ockert

olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto

zobrazeno: 5298x

Vyvolávací cena:

13 510