Čas na serveru 10:39:28

Carl Friedrich Ockert
Na útěku

Id: 235709

Na útěku

  •  / Na útěku / Carl Friedrich Ockert

olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto

zobrazeno: 2930x

Vyvolávací cena:

4 900

2020,03-1,09,19,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu