Čas na serveru 04:00:22

Karl Kaufmann
Holandský přístav

Id: 42401

Holandský přístav

  •  / Holandský přístav / Karl Kaufmann

olej/plátno, rozměr plátna 123 x 191 cm, POZOR: rozměr s rámem 158 x 230 cm, signováno vpravo uprostřed, 19. století, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3844x

Vyvolávací cena:
22 000

86 000

Příhozy: 69