Čas na serveru 17:59:55

Karl Kaufmann
Rybáři

Id: 228504

Rybáři

  •  / Rybáři / Karl Kaufmann
  •  / Rybáři / Karl Kaufmann
  •  / Rybáři / Karl Kaufmann

olej/plátno, rozměr 58 x 84 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7405x

Vyvolávací cena:

16 700