Čas na serveru 07:20:46

Carl Kenzler
Příboj

Id: 262003

Příboj

  •  / Příboj / Carl Kenzler
  •  / Příboj / Carl Kenzler
  •  / Příboj / Carl Kenzler

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2489x

Vyvolávací cena:

27 100

Příhozy: 52