Čas na serveru 14:55:18

Carl Saltzmann
Ostrov

Id: 777

Ostrov

  •  / Ostrov / Carl Saltzmann
  •  / Ostrov / Carl Saltzmann
  •  / Ostrov / Carl Saltzmann
  •  / Ostrov / Carl Saltzmann

olej/plátno, rozměr plátna 85 x 115 cm, signováno vpravo dole C. Saltzmann, datováno 1912, malba v dobrém stavu, uvolněné v rámu, rám otlučený, doporučeno čistit, původní stav viz foto

zobrazeno: 3973x

Vyvolávací cena:
8 000

30 000