Čas na serveru 09:41:58

Carl Weiss
Před kostelem

Id: 97202

Před kostelem

  •  / Před kostelem / Carl Weiss

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:
500

1 200