Čas na serveru 10:33:34

Carl Weiss
V Brně před radnicí

Id: 97203

V Brně před radnicí

  •  / V Brně před radnicí / Carl Weiss

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, uprostřed dole popis, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1560x

Vyvolávací cena:
700

1 300