Čas na serveru 10:58:17

Carl Zopf
Konvolut dvou kusů

Id: 130415

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Carl Zopf

kvaš/akvarel/papír, velikost malby každé 21,7 x 16 cm, vše signováno vlevo dole, nalepeno na silnější lepence, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:

21.5.2018, 19:51:00

21.5.2018 10:43 1 000 Kč