Čas na serveru 22:37:33

Carlo Balestrini
Koně u vody

Id: 262305

Koně u vody

  •  / Koně u vody / Carlo Balestrini

olej/plátno, rozměr 54 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, lehce poškozené rámování, volné plátno, stav viz foto

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:

10 000