Čas na serveru 05:35:16

Carolus Pállya
Na cestě

Id: 115848

Na cestě

  •  / Na cestě / Carolus Pállya
  •  / Na cestě / Carolus Pállya
  •  / Na cestě / Carolus Pállya

olej/dřevěná deska, rozměr 12,9 x 21,2 cm, signováno vpravo dole, v minulosti prasklá deska a odborně restaurována, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 795x

Vyvolávací cena:
1 200